Szanowni Państwo

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na BEZPŁATNE szkolenie, organizowane przez naszą firmę – regionalnego wyłącznego dystrybutora urządzeń TORO i HUNTER oraz bezpośredniego importera urządzeń nawadniających z UE. (w ofercie także urządzenia firmy Rain Bird).

Mając na uwadze Państwa wygodę oraz chcąc zaspokoić oczekiwania Drogich Klientów, chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie tworzenia nowego wizerunku polskich ogrodów.

Państwo, jako znawcy w dziedzinie ogrodnictwa- najlepiej wiecie jak ważna jest prawidłowa i systematyczna pielęgnacja roślin. Nic tak nie szpeci efektownego otoczenia domu jak uschnięte krzewy i niezadbany trawnik. W dzisiejszych czasach właśnie przydomowy ogród najczęściej jest naszą prywatną oazą spokoju i miejscem wypoczynku. Powinien zatem cieszyć oczy właściciela wspaniałą, soczystą zielenią trawnika stanowiącą doskonałe tło dla wyjątkowych okazów roślin. Państwo również zdajecie sobie sprawę z faktu, jak wiele zależy od prawidłowego i regularnego nawadniania.

Z tego względu proponujemy Państwu udział w szkoleniu dotyczącym:

Proponujemy także możliwość zaopatrywania się u nas w części niezbędne do budowy systemów automatycznego nawadniania- po odbyciu szkolenia na specjalnych warunkach.

Pobierz kartę zgłoszenia

Prosimy o odesłanie formularza zgłoszeniowego e-mailem, faksem bądź potwierdzenie telefoniczne chęci uczestnictwa w szkoleniu i podanie ilości osób chcących wziąć w nim udział.

tel/fax (052) 347-55-05, korro@korro.com.pl