Wstęp | Informacje | Zasada działania
TORO | HUNTER | RAIN BIRD | Pompy | UNIDELTA
Akcesoria | Lista referencyjna

CO TO TAKIEGO ?

Czy macie Państwo ogród lub zadbany trawnik ?

Wiecie zatem na pewno ile zachodu kosztuje jego prawidłowa pielęgnacja.

Codzienne rozwijanie ciężkich i nieporęcznych węży jest bardzo kłopotliwe i wyczerpujące, a „przy okazji” można uszkodzić ukochane rośliny przeciągając węże pomiędzy rabatkami na drugą stronę domu.

Podlewanie takim sprzętem wymaga iście cyrkowej zręczności, dużo, dużo siły fizycznej i dobrej pamięci. No i te wysokie rachunku za wodę...! A na dodatek trzeba odwołać wakacyjny wyjazd, bo pod czyją opieką zostawić wypielęgnowane rośliny podczas upalnych, letnich dni ?

OGRÓD, KTÓRY SAM SIĘ PODLEWA ?...

Nie! To nie musi być sen!

SYSTEM AUTOMATYCZNEGO NAWADNIANIA TERENÓW ZIELENI FIRMY HUNTER LUB TORO spełni Państwa marzenia !

Teraz będziecie Państwo mogli cieszyć się urlopem bez obaw o ogród. Komputer (sterownik) nie zapomni o obowiązku, nie wykręci się bólem głowy czy zmęczeniem i o określonej porze w wyznaczone dni uruchomi podlewanie na tak długo, jak to konieczne. Jednocześnie specjalny czujnik deszczu (wyłącznik deszczowy) nie pozwoli „przelać” rabatek – anuluje program pracy do chwili, gdy odpowiednio zmniejszy się natężenie wilgoci. Gdy substancja higroskopijna w czujniku wyschnie - program podlewania zostanie wznowiony, a zraszanie będzie się odbywać według wcześniejszego ustawienia. Tak więc Państwa ogród nie dostanie zbyt dużo wody, ani też nie zostanie przesuszony.

Dzięki takiemu towarzystwu jak SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO NAWANIANIA TERENÓW ZIELENI FIRM HUNTER I TORO Państwa ogród stanie piękny jak nigdy dotąd!

Olśniewając bujną i soczystą zielenią stanie się miejscem relaksu i wypoczynku, którego piękna nie zeszpecą nieporęczne i ciężkie węże.

Automatyczne systemy nawadniania zapewnią Państwu komfortową, czystą i przyjemną pielęgnację ogrodu, oszczędzając Państwa czas, zdrowie i pieniądze.

A PAŃSTWA SĄSIAD WRĘCZ ZZIELENIEJE Z ZAZDROŚCI!

System automatycznego nawadniania terenów zieleni to nic innego jak: